АНТИВІРУС BITDEFENDER
ДО ДЕСЯТИ ПРИСТРОЇВ

Multi Device: android windows mac ios

  • Неперевершене виявлення загроз для зупинення складного шкідливого ПЗ
  • Інноваційні технології для захисту від атак нульового дня
  • Багаторівневий захист програм-вимагачів для забезпечення безпеки ваших файлів
  • Безпечний VPN для повної конфіденційності в Інтернеті, 200 МБ/день/пристрій
  • Розширений батьківський контроль для забезпечення безпеки ваших дітей в Інтернеті
  • РМінімальний вплив на продуктивність вашої системи
Скачать бесплатно Купить антивирус

ОБЕРІТЬ СВІЙ АНТИВІРУС BITDEFENDER ДЛЯ ЗАХИСТУ ДО ДЕСЯТИ ПРИСТРОЇВ

АНТИВІРУС BITDEFENDER НА 10 КОМП’ЮТЕРІВ

Відкриваючи свій бізнес або розширюючи існуючу компанію, не варто забувати про кібербезпеку. Комерційні і приватні організації завжди піддавалися найбільшій кількості атак від хакерів. Щоб зберегти конфіденційність корпоративних даних і вберегти себе від будь-яких загроз кіберзлочинців, варто купити хороший антивірус на 10 пристроїв.

Одним з кращих у своїй галузі є програма Bitdefender. Це дієве і ефективне ПЗ, яке забезпечить надійний багаторівневий захист всіх пристроїв в офісі. Компанія пропонує кілька пакетів антивіруса на 10 комп’ютерів з різним терміном ліцензії. Вам залишається тільки підібрати найбільш оптимальне для вашої організації рішення.

НА ЩО ЗДАТНИЙ АНТИВІРУС НА 10 ПК ВІД БІТДЕФЕНДЕР

Найчастіше корпоративні комп’ютери піддаються DDOS-атакам, проникненню в мережу програм-шпигунів, зараження вірусами через знімні носії. Наслідки дій зловмисників можуть виявитися вельми плачевними для компанії, так як в руки хакерів можуть потрапити найважливіші документи фірми.

Пакет Bitdefender «Антивірус для 10 пристроїв» дозволяє встановити надійний захист від всіх видів кіберзагроз на будь-який ПК або ноутбук. Програма включає в себе повний набір функцій, які гарантують безпеку як робочих комп’ютерів, так і мережі в цілому. Серед ключових можливостей Бітдефендер варто відзначити:

  • Комплексний хмарний захист – антивірус моментально виявить загрозу на будь-якому з 10 ПК. Під фільтр потрапляють всі існуючі види шкідливого ПЗ.
  • 100% безпеку від інтернет-загроз – перевага Бітдефендер в тому, що він з легкістю знаходить і блокує навіть раніше невідомі потенційно небезпечні програми. Будь-які хакерські атаки будуть своєчасно заблоковані і усунені.
  • Автоматична перевірка знімних носіїв. USB-накопичувачі і знімні диски є невід’ємною частиною будь-якого офісу. Але саме вони, найчастіше, стають причиною зараження шкідливим ПЗ. Антивірус на 10 ПК автоматично перевіряє знімний носій на наявність вірусів при підключенні до комп’ютера.
  • Розширений сканер пам’яті – ефективний інструмент для запобігання зараження корпоративної мережі. Завдяки сучасним алгоритмам пошуку, Bitdefender відстежує всі підозрілі процеси. В результаті антивірус на десять комп’ютерів блокує навіть ретельно зашифровані загрози.

Варто відзначити ще одна незаперечна перевага – невисока ціна. Вирішивши купити антивірус відразу для 10 пристроїв, ви заощадите значно більше, ніж при купівлі ліцензійних ключів на кожен ПК. Ми пропонуємо кілька варіантів мультиплатформових пакетів для комп’ютерів на будь-яких ОС.