RU

Новини

Шукаєте альтернативу Symantec Endpoint Protection?

Bitdefender пропонує більш якісні продукти, ніж Symantec Endpoint Protection, для безпеки кінцевих точок.

Вебінар «Технологічна перевага захисту від зовнішніх загроз з Bitdefender GravityZone»

Приєднуйтесь до вебінару від компанії SOFTICO «Технологічна перевага захисту від зовнішніх загроз з Bitdefender GravityZone». На вебінарі відбудеться детальний розбір флагманського рішення Bitdefender GravityZone та ще багато цікавого.

Фішингові атаки використовують соціальні мережі для крадіжки облікових даних

Зловмисники прагнуть вкрасти облікові дані користувачів Instagram, Facebook і Twitter за допомогою ретельно продуманих фішингових кампаній.Метою цих кампаній є співробітники великих корпоративних організацій.

Black Lives Matter – остання тенденція у поширенні шкідливого ПЗ

Останньою тенденцією в поширенні шкідливого програмного забезпечення є активізація протестів Black Lives Matter, які проходять в США, і вже встигли привернути до себе увагу всієї планети. Спам-листи з вкладеннями шкідливих програм поширюються в світі вже кілька тижнів.

Вебінар “Атаки в сфері кібербезпеки відповідають кривій спалаху Covid-19”

В цьому вебінарі Liviu Arsene, Global Cybersecurity Researcher, детально розповість про телеметрії Bitdefender, пов’язані з Covid-19. Також будуть розглянуті питання зміцнення безпеки організацій у всьому світі шляхом запобігання злому системи безпеки.

Вразливість даних: коротка інформація про інциденти у сфері охорони здоров'я за березень 2020 року

За останніми даними, у звіт про порушення Health Insurance Portability and Accountability Act (HIPAA) було додано 26 випадків витоку даних, 13 з них пов'язані зі зламом або іншими інцидентами у сфері ІТ, що стосуються 338 334 осіб.

Хакери використовують у повідомленнях згадування про коронавірусі для встановлення кейлоггера

Згідно з останніми подіями у світі, хакери все частіше спекулюють COVID-2019 та обманним шляхом примушують користувачів встановлювати шкідливі програми з метою крадіжки важливої інформації з комп'ютерів жертв.