Новини

Вебінар “Аналітика мережевого трафіку з Bitdefender NTSA на базі оновленого багатошарового захисту GravityZone Elite”

Приєднуйтеся до вебінару від компанії Bitdefender, щоб дізнатися все про Bitdefender Network Traffic Security Analytics та функціонал GravityZone Elite.

Позаплановий випуск оновлення для Windows 10

Корпорація Microsoft випустила позачергове оновлення для Windows 10 для виправлення декількох серйозних вразливостей, які впливають на бібліотеку Windows Codecs Library.

Фішингові атаки використовують соціальні мережі для крадіжки облікових даних

Зловмисники прагнуть вкрасти облікові дані користувачів Instagram, Facebook і Twitter за допомогою ретельно продуманих фішингових кампаній. Метою цих кампаній є співробітники великих корпоративних організацій.

Вебінар “Аналіз ризику людського фактору – еволюція Bitdefender GravityZone”

Приєднуйтеся до вебінару від компанії Bitdefender, щоб дізнатися все про те, як нові функції перетворюють GravityZone на платформу, що здатна повноцінно турбуватися про кіберпростір.

Black Lives Matter – остання тенденція у поширенні шкідливого ПЗ

Останньою тенденцією в поширенні шкідливого програмного забезпечення є активізація протестів Black Lives Matter, які проходять в США, і вже встигли привернути до себе увагу всієї планети. Спам-листи з вкладеннями шкідливих програм поширюються в світі вже кілька тижнів.

Вебінар “Атаки в сфері кібербезпеки відповідають кривій спалаху Covid-19”

В цьому вебінарі Liviu Arsene, Global Cybersecurity Researcher, детально розповість про телеметрії Bitdefender, пов’язані з Covid-19. Також будуть розглянуті питання зміцнення безпеки організацій у всьому світі шляхом запобігання злому системи безпеки.

Підтримка Flash буде припинена в грудні 2020 року

До грудня 2020 року Mozilla вирішила повністю виключити підтримку Flash зі свого браузера Firefox і оновила розклад випусків, який буде поступово включати цю важливу зміну.

Нова фішингова атака використовує Microsoft Teams для отримання облікових даних Office 365 

Нова фішингова атака, яка використовує переконливий контент від Microsoft Teams, активно поширюється через email із метою змусити користувачів розкрити свої облікові дані.

Вразливість даних: коротка інформація про інциденти у сфері охорони здоров'я за березень 2020 року

За останніми даними, у звіт про порушення Health Insurance Portability and Accountability Act (HIPAA) було додано 26 випадків витоку даних, 13 з них пов'язані зі зламом або іншими інцидентами у сфері ІТ, що стосуються 338 334 осіб.

Хакери використовують у повідомленнях згадування про коронавірусі для встановлення кейлоггера  

Згідно з останніми подіями у світі, хакери все частіше спекулюють COVID-2019 та обманним шляхом примушують користувачів встановлювати шкідливі програми з метою крадіжки важливої інформації з комп'ютерів жертв.

Bitdefender: прогнози у галузі кібербезпеки на 2020 рік

Очікується, що у 2020 році збільшиться кількість виявлень уразливостей та експлойтів.

Bitdefender приєднується до партнерської програми DeveloperConnect

Bitdefender, передова глобальна компанія з кібербезпеки, що захищає більш ніж 500 мільйонів систем у всьому світі, із радістю оголошує про свою участь у Партнерсбкій програмі для розробників ThreatConnect.

Вебінар: «Яку альтернативу продукту Symantec Endpoint Protection запропонувати сегменту SMB»

Запрошуємо прослухати вебінар «Яку альтернативу продукту Symantec Endpoint Protection запропонувати сегменту SMB» Дата: 20 лютого 2020 року. Час: 18:00 – 19:00.

AV-Comparatives присвоїла Bitdefender статус «Продукт року 2019»

6 лютого 2020 року незалежна лабораторія AV-Comparatives, яка відома проведенням всесторонніх та складних реальних тестів програмного забеспечення безпеки, назвала Bitdefender «Продуктом року».

Прогнози Bitdefender з кібербезпеки на 2020 рік

Спеціалісти Bitdefender підготували прогноз із кібербезпеки на 2020 рік, що допоможе забеспечити основу для основних компонентів безпеки буд-якої компанії.

Bitdefender показав найкращі результати в незалежних тестах AV-Comparatives

Bitdefender оголосив, що посів перше місце у двох основних категоріях комплексного тестування, проведеного незалежною аналітичною компанією AV-Comparatives, і отримав гарні оцінки в обох.